Sklep internetowy Kropka-sklep.pl / AutyzmTerapia Piotr Glazar Sklep z pomocami terapeutycznymi Kropka

Sklep internetowy Kropka-sklep.pl / AutyzmTerapia

Kropka to sklep internetowy, w którym znajdziesz pomoce dydaktyczne, zabawki oraz fachową literaturę dotyczącą terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz dzieci niepełnosprawnych. Produkty znajdujące się w naszej ofercie mają za zadanie wspomóc naukę czytania, pisania, mowy i nie tylko. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej sklepie posiadają wymagane certyfikaty oraz zostały sprawdzone przez doświadczonych terapeutów. Wszystkie zabawki i pomoce zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, nie posiadają także drobnych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla najmłodszych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele promocji oraz uzyskasz fachową pomoc dotyczącą doboru odpowiedniej pomocy terapeutycznej.

Piotr Glazar Sklep z pomocami terapeutycznymi Kropka
Kontakt: +48692182659