• Zebrania z rodzicami odbędą się dzia 23 stycznia 2020 r. (czwartek) o godz.18.00

Refleksyjnie, wzruszająco, magicznie… Świąteczne spotkanie w Zespole Szkół Technicznych im. Papieża Jana Pawła II w Gnieźnie

W piątkowe dopołudnie 20 grudnia, w ostatni dzień zajęć szkolnych w roku 2019, cała społeczność Zespołu Szkół Technicznych wraz z przybyłym gościem, Panią Prezes Stowarzyszenia Nauczycieli Polskich i Polonijnych Małgorzatą Tomczak, oficjalnie rozpoczęła świętowanie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Krótkie przedstawienie przygotowane przez uczniów wzruszyło niejednego widza, innych skłoniło do refleksji…  Bo czy Miłość jest wciąż wśród nas? A jeśli tak, to jak na nią odpowiedzieć? Aktorzy przekonywali, że ten świąteczny czas może stać się okazją do zmiany swojego życia, naprawienia relacji z Bogiem, bliskimi i bardzo często samymi sobą.

Po złożeniu świątecznych życzeń przez Panią Dyrektor Marię Magdalenę Nowak oraz przybyłego Gościa, Panią Małgorzatę Tomczak, wszyscy uczniowie udali się do sal, by tam w gronie najbliższych kolegów wraz z wychowawcami zasiąść do świątecznego stołu
i dzieląc się opłatkiem złożyć sobie życzenia.

Agnieszka Kędra