• Zebrania z rodzicami odbędą się dzia 23 stycznia 2020 r. (czwartek) o godz.18.00

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje“

Słowami patrona naszej szkoły, Papieża Jana Pawła II Samorząd Uczniowski oraz Rada Wolontariatu pragną serdecznie podziękować Dyrekcji, pracownikom oraz uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcjach charytatywnych organizowanych w ostatním czasie. Dziękujemy wszystkim klasom wraz z wychowawcami za udzielone wsparcie. W listopadzie i grudniu przeprowadziliśmy zbiórkę artykułów spożywczych do Polaków mieszkających na Litwie i Łotwie oraz zbiórkę artykułów papierniczych dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Socjoterapii w Gnieźnie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz szczodrości Rada Wolontariatu przygotowała paczki, które zostały przekazane do odpowiednich instytucji. Dziękujemy za serce, cieszymy się, że wśród naszej społeczności szkolnej jest tak wielu ludzi chcących pomagać i potrafiących się dzielić.

Małgorzata Modrzejewska

Katarzyna Kubiak