Bal studniówkowy

17 stycznia 2020 roku w lokalu Leo Libra swój niezapomniany bal studniówkowy przeżyli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Jana Pawła II w Gnieźnie. Studniówka to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych bali w życiu każdego ucznia, który wspomina się z sentymentem po latach. Część oficjalną imprezy prowadzili Mateusz Piotrowski z klasy IV Tkl i Łukasz Stachowiak z IV Ti. W imieniu maturzystów przemawiał Damian Mazur z klasy IV Ti. Radę Rodziców reprezentowała p. Agnieszka Górna. Tego wieczoru nie zabrakło wzruszeń podczas podziękowań dla rodziców, wychowawców (M. Modrzejewska, E. Urbaniak, A Zielińska, A. Ochotna A. Dominiak) i nauczycieli za trud włożony w wychowanie i edukację. Tradycyjnie bal rozpoczął się polonezem, brawurowo odtańczonym przez tegorocznych maturzystów. Z przedmaturalnym balem wiąże się różne tradycje, które mają zapewnić zdanie egzaminu dojrzałości. To ostatnia szansa na beztroską zabawę, na 100 dni przed stresującą nauką i ważnym egzaminem, często decydującym o przyszłości, wkraczającego w dorosłe życie człowieka. Zabawa trwała do białego rana i pozostawiła moc wrażeń.