• Chętni do uczestnictwa w kursach KKZ składają deklarację w sekretariacie szkoły.

Akcja “Aniołek”

W miesiącu grudniu nasza szkoła po raz drugi brała udział w akcji “Aniołek” organizowanej przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Gnieźnie. W akcję zaangażowanych zostało 10 klas, których zadaniem było przygotowanie świątecznych paczek dla podopiecznych ze świetlicy prowadzonej przez siostry miłosierdzia. Każda klasa losowała aniołka, na którym napisane zostały dwie informacje - płeć i wiek dziecka, dla którego miała przygotować paczkę. Uczniowie przeprowadzali w klasie zbiórkę pieniędzy a następnie przygotowywali wspólnie z wychowawcą paczkę. W przygotowanych przez klasy paczkach znalazły się między innymi zabawki, odzież oraz słodycze. Dostarczone paczki - prezenty wręczone zostaną podopiecznym świetlicy na zorganizowanej przez siostry miłosierdzia wspólnej wigilii. Wszystkim klasom biorącym udział w akcji “Aniołek” serdecznie dziękuję za okazane serce.

Małgorzata Modrzejewska