• Chętni do uczestnictwa w kursach KKZ składają deklarację sekretariacie szkoły.

MISTRZOSTWA POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 24 maja br. odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO w PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW.

Organizatorem MISTRZOSTW był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gnieźnie. W zawodach sprtowych brało udział sześć szkół pionadgimnazjalnych z powiatu gnieźnieńskiego.

Przez ponad pięć godzin, w pełnym słońcu, przy dźwiękach dobrej muzyki toczyła się rywalizacja sportowa o PUCHAR STAROSTY GNIEŹNIEŃSKIEGO.

Zawody sportowe cechował wysoki i bardzo wyrównany poziom.

W składzie naszej szkolnej reprezentacji wystąpili: Jakub Nowak kl. III as, Kamil Jóźwiak kl. III as i Mateusz Kapciński kl. III as

Niestety nie udało się nam powtórzyć sukcesu z lat ubiegłych pomimo wspaniałej i zaciętej walki naszych uczniów

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – III Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie

II miejsce – Zespół Szkół Ekonomiczno Odzieżowych w Gnieźnie

III miejsce – I Liceium Ogólnokształcące w Gnieźnie

IV miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie

V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gnieźnie

VI miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Gnieźnie

Dziękujemy siatkarzom za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas mistrzostw.

Wspaniałą oprawę muzyczną podczas zawodów zapewnili: Jakub Kierczyński kl. II Tam i Wiktor Chudy kl. I Tam

Organizatorzy zawodów:

Violetta Nowak i Jan Garstka