• Chętni do uczestnictwa w kursach KKZ składają deklarację w sekretariacie szkoły.

Europejski Dzień Języków

26.09.2018 roku świętowaliśmy w naszej Szkole Europejski Dzień Języków.

Nauczyciele języków obcych przygotowali konkursy oraz zabawy z językiem i o języku. Dzięki przedstawionej prezentacji uczniowie poznali sposoby efektywnego uczenia się języków obcych.

Reprezentanci klas I, II, III i IV wzięli udział w quizie językowym i wiedzy o językach, wykazując się dużą znajomością ciekawostek z dziedziny kultury, geografii, sportu oraz zwyczajów krajów europejskich. Kolejnym punktem programu naszego święta były kalambury, w których uczniowie zaprezentowali czynności wylosowane w języku niemieckim. Ich koledzy musieli odgadnąć, jaka to czynność. Nasze święto zakończył mini-konkurs piosenki w różnych językach.

Obchody Europejskiego Dnia Języków uświadomiły uczniom, że nauka języków obcych oprócz faktu, że jest wymogiem współczesności, może być świetną formą spędzania czasu w gronie przyjaciół i znajomych.

Życzymy sukcesów w nauce języków obcych !

Macht’s gut!

Good luck !