• Chętni do uczestnictwa w kursach KKZ składają deklarację w sekretariacie szkoły.

Stypendia dla najzdolniejszych uczniów przyznanie!

Im dalej sięga wysiłek związany z poznaniem , czyli odkryciem prawdy o przedmiotowej rzeczywistości, tym bardziej pogłębia się racja ludzkiej podmiotowości.

Jan Paweł II

Kiedy wiedza spotyka się z ciężką pracą to to musi zapowiadać sukces. Uwieńczeniem całorocznych zmagań młodzieży z wiedzą i doświadczeniem przekazywanym przez mistrzów w swoim fachu było wręczenie stypendiów na I semestr roku szkolnego 2018/2019 najzdolniejszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych powiatu gnieźnieńskiego. Uroczystość która odbyła się 8 października zgromadziła uczniów z rodzicami oraz przedstawicielami organu prowadzącego na czele z Dyrektorem Wydziału Oświaty Panem Jerzym Pawłem Lebbe.

Wśród najzdolniejszych uczniów naszej Szkoły z przedmiotów ogólnokształcących znaleźli się:

• Jakub Habicht,

• Aleksander Szrajbrowski,

• Karol Kaczyński,

• Artur Miczyński,

• Agata Woźniak,

• Bartosz Grochowski,

• Dominika Smolińska

• Dawid Cieślewicz

Najzdolniejszymi uczniami z przedmiotów zawodowych zostali:

• Adrian Mazur,

• Damian Chojnacki,

• Ewelina Woźniak,

• Dawid Augustyniak.

Stypendium dla najzdolniejszej młodzieży otrzymał Miłosz Król.

Wyróżnieni uczniowie, oprócz codziennego wysiłku włożonego w zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności, angażują się w życie Szkoły, godnie reprezentują ją w konkursach przedmiotowych na szczeblu powiatowym, a także ogólnopolskim, włączają się w działalność społeczną.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!