• Konkurs BHP "Poznaj swoje prawa w pracy" odbędzie si ę 16.11.18. o godz. 8.50 w sali 100.
    Chętni do uczestnictwa w kursach KKZ składają deklarację w sekretariacie szkoły.

III miejsce w Konkursie Recytatorskim

Miło nam poinformować, iż nasza uczennica Ewelina Woźniak, z klasy 2 Tuz, zajęła 3 miejsce w Konkursie Recytatorskim Peregrynacje po literaturze gnieźnieńskiej. Od źródeł do współczesności., odbywającego się w ramach IV Festiwalu FYRTEL w Gnieźnie. W piątek 19 października 2018 roku  na deskach sceny Miejskiego Ośrodka Kultury Ewelina zaprezentowała wiersze: Klemensa Janickiego O niewinności oraz Andrzeja Krzyckiego, W imieniu wierszy Chryzostoma Colonny odpowiada ich autorowi Krzycki.

W konkursie uczestniczyli również: Kacper Witecki z klasy 3 Ti, Patryk Góralczyk z klasy 2 Tkl oraz Miłosz Król z klasy 2 Tuz, którzy także godnie reprezentowali naszą Szkołę, recytując inne wybrane wiersze poetów gnieźnieńskich.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom  za podjęcie się tak trudnego wyzwania, jakim jest opanowanie poezji staropolskiej z okresu renesansu.