• Konkurs BHP "Poznaj swoje prawa w pracy" odbędzie si ę 16.11.18. o godz. 8.50 w sali 100.
    Chętni do uczestnictwa w kursach KKZ składają deklarację w sekretariacie szkoły.

106. urodziny emerytowanego nauczyciela Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Pan Edmund Śmielecki urodził się 20 października 1912 roku w Gnieźnie. Osiemdziesiąt trzy lata temu ukończył Państwowe Seminarium Nauczycielskie Męskie w Wągrowcu. Przez 36 lat uczył rysunku technicznego w szkołach zawodowych w Gnieźnie, Lesznie, Miłosławiu oraz Turku. Czterdzieści pięć lat temu przeszedł na emeryturę. Zapewne jest najstarszym Gnieźnianinem, a może i Wielkopolaninem.

Jubilata z serdecznymi życzeniami z okazji 106 urodzin odwiedzili przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gnieźnie z Koła Emerytowanych Nauczycieli i Pracowników Szkoły.