• W okresie wakacji sekretariat szkoły czynny w godzinach 7.00-15.00

PRÓBNY EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE - 12.04.2017 /środa/

PRÓBNY EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

12.04.2017 /środa/

Godzina 800÷900

Sala 111 /11 zdających/

 

klasa IV To – 5 zdających

kwalifikacja 2     B.22 Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

klasa IV Ti – 6 zdających

kwalifikacja 3     E.19 Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

 

Zawód: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – kwalifikacja B.22

  1. Andrzejczak Kajetan
  2. Antuszewicz Dariusz
  3. Borkowicz Wiktoria
  4. Bosacki Maciej
  5. Fabiszak Maciej

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.19

  1. Chmielewski Damian
  2. Chodzicki Łukasz
  3. Cieślicki Dawid
  4. Cudak Damian
  5. Deszcz Piotr
  6. Dudek Michał

 

Sala 200 /15 zdających/

 

klasa IV To – 8 zdających

kwalifikacja 2     B.22 Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

klasa IV Ti – 7 zdających

kwalifikacja 3     E.19 Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

 

Zawód: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – kwalifikacja B.22

  1. Fromm Kinga
  2. Główka Adrian
  3. Grzeszczyk Mateusz
  4. Hyła Michał
  5. Kokotowski Sebastian
  6. Krzyziński Kamil
  7. Labrenz Hubert
  8. Mróz Patryk

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.19

  1. Duszyński Kamil
  2. Jaworski Igor
  3. Kodranc Mikołaj
  4. Kubaszewski Kamil
  5. Lewandowski Patryk
  6. Lewandowski Sebastian
  7. Łaś Krystian

 

 

 

Sala 204 /15 zdających/

 

klasa IV To – 8 zdających

kwalifikacja 2     B.22 Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

klasa IV Ti – 7 zdających

kwalifikacja 3     E.19 Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

 

Zawód: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – kwalifikacja B.22

  1. Nowak Anna
  2. Piotrowski Mateusz
  3. Puglisi Aleks
  4. Srocki Piotr
  5. Szewczyk Dawid
  6. Wenglewski Szymon
  7. Wiśniewski Bartosz
  8. Zygaj Katarzyna

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.19

  1. Martek Kacper
  2. Paczuła Łukasz
  3. Pawlak Bartosz
  4. Pawlak Dawid
  5. Scheppler Kamil
  6. Słomka Damian
  7. Stefaniak Jakub

 

12.04.2017 /środa/

Godzina 1100÷1200

Sala 111 /9 zdających/

 

klasa IV Tam – 4 zdających

kwalifikacja 1     E.07 Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych

klasa IV Ti – 4 zdających

kwalifikacja 3     E.19 Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

klasa IV Tkl – 1 zdająca

kwalifikacja 1     M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

 

Zawód: technik elektryk – kwalifikacja E.07

  1. Gębka Dominik
  2. Grzeszczak Dawid
  3. Koperski Mateusz
  4. Mikulski Norbert

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.19

  1. Stejakowski Dawid
  2. Szafranek Szymon
  3. Święciochowski Maciej
  4. Winkel Szymon

Zawód: technik pojazdów samochodowych  – kwalifikacja M.18

  1. Szczepaniak Jagoda

 

 

 

 

 

 

Sala 200 /15 zdających/

 

klasa III Tkl – 8 zdających

kwalifikacja 2     M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów

                               samochodowych

klasa IV Tkl – 7 zdających

kwalifikacja 1     M.31 Wykonywanie obsługi liniowej i hangarowej statków powietrznych

 

Zawód: technik pojazdów samochodowych – kwalifikacja M.12

  1. Gadziński Maciej
  2. Kasprzyk Sandra
  3. Kaszyński Filip
  4. Kozłowski Robert
  5. Królak Krystian
  6. Macioszek Patryk
  7. Małek Mateusz
  8. Perończyk Dariusz

Zawód: technik mechanik lotniczy  – kwalifikacja M.31

  1. Adamska Patrycja
  2. Alwin Aleksander
  3. Błachowiak Hubert
  4. Budnik Daniel
  5. Godomski Grzegorz
  6. Goździewski Jakub
  7. Jóźwiak Dawid

 

Sala 204 /15 zdających/

 

klasa III Tkl – 8 zdających

kwalifikacja 2     M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów

                               samochodowych

klasa IV Tkl – 7 zdających

kwalifikacja 1     M.31 Wykonywanie obsługi liniowej i hangarowej statków powietrznych

 

Zawód: technik pojazdów samochodowych – kwalifikacja M.12

  1. Rączkowski Dawid
  2. Rosiński Radosław
  3. Skrzypińska Julia
  4. Sokołowski Mateusz
  5. Wesołowski Mateusz
  6. Zamiara Dominik
  7. Zaręba Bartosz
  8. Zdunek Arkadiusz

Zawód: technik mechanik lotniczy  – kwalifikacja M.31

  1. Kaźmierczak Adam
  2. Królak Adam
  3. Krystkowiak Mikołaj
  4. Leciej Szymon
  5. Różański Piotr
  6. Sójka Monika
  7. Starosta Paulina