PRÓBNY EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE - maj/czerwiec 2017

HARMONOGRAM PRÓBNEGO EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

 

23.05.2017 /wtorek/

Godzina 850÷950

Sala 111 /7 zdających/

klasa III Ti – 7 zdających

kwalifikacja 2     E.18 Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.18

  1. Burgiel Szymon
  2. Gładki Sylwester
  3. Guzik Angelika
  4. Ławniczak Marcin
  5. Meilinger Jacek
  6. Michalski Krystian
  7. Mikołajczak Kacper

 

Sala 200 /13 zdających/

klasa III Ti – 8 zdających

kwalifikacja 2     E.18 Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych

klasa III ke – 5 zdających

kwalifikacja 1     M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

 

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.18

  1. Nawrocki Dawid
  2. Nawrocki Mikołaj
  3. Nowicki Łukasz
  4. Otuszewski Wojciech
  5. Pałasz Hubert
  6. Pazderski Mikołaj
  7. Pilachowski Albert
  8. Przybylski Szymon

 

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych – kwalifikacja M.12

  1. Horbowy Bartłomiej
  2. Koperski Bartosz
  3. Pietrzak Dawid
  4. Reszelewski Patryk
  5. Zdanowski Michał

 

Sala 204 /15 zdających/

klasa III Ti – 8 zdających

kwalifikacja 2     E.18 Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych

klasa III k – 7 zdających

kwalifikacja 1     M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.18

  1. Semeniuk Mateusz
  2. Staszak Oskar
  3. Stefański Jakub
  4. Surdziel Michał
  5. Tomkowiak Miłosz
  6. Walichnowski Michał
  7. Wojciechowski Patryk
  8. Załęska Klaudia

Zawód: mechanik pojazdów samochodowych – kwalifikacja M.18

  1. Krawczyk Damian
  2. Rożek Patryk
  3. Simiński Hubert
  4. Ziemba Patryk
  5. Konwiński Kamil
  6. Nowak Krzysztof
  7. Linkiewicz Jakub

 

26.05.2017 /piątek/

Godzina 940÷1040

Sala 200 /14 zdających/

klasa III as – 8 zdających

kwalifikacja 1     M.19 Użytkowanie obrabiarek skrawających

klasa III as – 6 zdających

kwalifikacja 2     E.08 Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych

Zawód: operator obrabiarek skrawających – kwalifikacja M.19

  1. Adamski Jakub
  2. Andrzejewski Jakub
  3. Błażykowski Brayan
  4. Chełmikowski Mikołaj
  5. Fromm Jarosław
  6. Kokott Krystian
  7. Kubaszak Karol
  8. Łukasik Marcin

Zawód: elektryk – kwalifikacja E.08

  1. Cieślewicz Julian
  2. Jesse Maciej
  3. Pater Jakub
  4. Pawelec Eryk
  5. Przyjemski Michał
  6. Trzaskawka Tomasz

 

Sala 204 /14 zdających/

klasa III as – 8 zdających

kwalifikacja 1     M.19 Użytkowanie obrabiarek skrawających

klasa III e – 6 zdających

kwalifikacja 1     M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

Zawód: operator obrabiarek skrawających – kwalifikacja M.19

  1. Magoń Kacper
  2. Nowicki Paweł
  3. Polcyn Bartłomiej
  4. Skwarek Patryk
  5. Smykowski Krystian
  6. Wawrynek Patryk
  7. Woźniak Mikołaj
  8. Zbierański Oskar

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych  – kwalifikacja M.12

  1. Dembski Adam
  2. Wojtaszak Mikołaj
  3. Walczak Arkadiusz
  4. Głowski Bartosz
  5. Błaszak Łukasz
  6. Karkut Kacper

 

03.06.2017 /sobota/

Godzina 900÷1000

Sala 200 /12 zdających/

klasa IV Tkl – 2 zdających

kwalifikacja 3     M.42 Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

klasa IV Tam – 7 zdających

kwalifikacja 2     E.20 Eksploatacja urządzeń elektronicznych

klasa IV Ti – 3 zdających

kwalifikacja 3     E.19 Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

Zawód: technik pojazdów samochodowych – kwalifikacja M.42

  1. Konieczka Paweł
  2. Sikorska Agnieszka

Zawód: technik elektronik  – kwalifikacja E.20

  1. Bosacki Adrian
  2. Jagodziński Jakub
  3. Janas Rafał
  4. Łuczkowski Oskar
  5. Urbaniak Mateusz
  6. Wieruszewski Bartosz
  7. Wolek Simon

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.19

  1. Stefaniak Jakub
  2. Szafranek Szymon
  3. Święciochowski Maciej

 

Sala 204 /11 zdających/

klasa IV Ti – 8 zdających

kwalifikacja 3     E.19 Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

klasa IV Tkl – 3 zdających

kwalifikacja 1     M.31 Wykonywanie obsługi liniowej i hangarowej statków powietrznych

Zawód: technik mechatronik  – kwalifikacja E.19

  1. Deszcz Piotr
  2. Dudek Michał
  3. Jaworski Igor
  4. Kubaszewski Kamil
  5. Lewandowski Patryk
  6. Lewandowski Sebastian
  7. Łaś Krystian
  8. Martek Kacper

Zawód: technik mechanik lotniczy  – kwalifikacja M.31

  1. Alwin Aleksander
  2. Budnik Daniel
  3. Starosta Paulina