• Konkurs BHP "Poznaj swoje prawa w pracy" odbędzie si ę 16.11.18. o godz. 8.50 w sali 100.
    Chętni do uczestnictwa w kursach KKZ składają deklarację w sekretariacie szkoły.

Rodzaje szkół

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gnieźnie, jest szkołą o ponad 100 letniej tradycji przygotowywania kadr, dla potrzeb techniki, technologii i usług. Doświadczenie, kadra, baza dydaktyczna i ambicje uczniów gwarantują rzetelne przygotowanie do podjęcia dalszej edukacji i wykonywania zawodu. Uwzględniając potrzeby edukacyjne absolwentów gimnazjum, szkół branżowych, technikum oraz liceum oferujemy kształcenie zawodowe na poziomie Branżowej Szkoły I stopnia, Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Technikum i Szkoły Policealnej oraz Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.

Specjalizacją szkoły jest kształcenie, w zakresie przygotowania do wykonywania zawodów:

• technik elektryk
  • technik elektronik
  • technik mechatronik
  • technik automatyk
  • technik machanik
  • technik mechanik lotniczy
  • technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • technik ochrony środowiska
  • technik pojazdów samochodowych
  • elektryk
  • elektromechanik pojazdów samochodowych