Przedszkole niepubliczne Wilanów | Immersja językowa - skuteczna nauka angielskiego / Przedszkole ZEBRA ZEBRA s.c.

Przedszkole niepubliczne Wilanów

Szukasz przedszkola na Wilanowie? Zastanawiasz się nad tym, gdzie stosowana jest immersja językowa? Jeżeli zależy ci na immersji językowej, warto zainteresować się ofertą, jaką ma ZEBRA. ZEBRA to miejsce, w którym stawia się na to, co najważniejsze. Dokładnie mówiąc, dzieci mogą być pewne nowoczesnych metod nauki czy ciekawych zabaw. Co więcej, kiedy zachodzi odpowiednia potrzeba, może skończyć się na zwykłej rozmowie. Mówiąc wprost – mowa o ludziach, którzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom maluchów.

ZEBRA s.c.
Kontakt: 605999811