Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” - organizacja pożytku publicznego Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Organizacje pożytku publicznego 1 procent

Zastanawiasz się jakiej instytucji przekazać 1% podatku dochodowego? Gorąco zachęcamy do wpisania w deklaracji PIT numeru KRS Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Cała procedura jest bardzo łatwa i ogranicza się do wybrania odpowiedniej instytucji i zamieszczenia jej na deklaracji. 1% swojego podatku mogą przekazać zarówno osoby pracujące na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę i dzieło, osoby pozyskujące dochody z tytułu praw autorskich, jak i firmy będące na ryczałcie. Przekazanie procentu podatku, to dla Ciebie dosłownie chwila, nieskomplikowana procedura, a dla naszych podopiecznych to szansa na zdrowie i życie.

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”
Kontakt: +48 71 712 77 33
Ślężna 114s / 1