Stomatologia Zielona Góra | Kompleksowe usługi dentystyczne | Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Joanna i Leszek Chlamtacz Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Joanna i Leszek Chlamtacz

Stomatologia Zielona Góra

W ofercie naszej Specjalistycznej Praktyki Stomatologicznej Joanny i Leszka Chlamtacz znajduje się między innymi: protetyka, a także stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, profilaktyka oraz endodoncja. Prowadzimy Gabinet w Zielonej Górze, zapewniamy tu kompleksową opiekę dentystyczną dla dzieci oraz osób dorosłych. Wiemy, że wizyty u stomatologa często wiążą się z emocjami i stresem, dlatego staramy się stworzyć ciepłą i rodzinną atmosferę, aby każda wizyta była dla naszych Pacjentów komfortowa. Dbamy, aby leczenie w naszym Gabinecie było bezbolesne. U nas wykonuje się również specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Joanna i Leszek Chlamtacz
Kontakt: +48 603235070