Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Nowy rok, nowe możliwości!

2 września 2019 r. cała społeczność Szkoły, wraz z zaproszonymi gośćmi oraz rodzicami, uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2019/2020. Swoją obecnością akademię zaszczycili: Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, pan Sylwester Sip, prezes Klubu Nauczycieli Polskich i Polonijnych, pani Małgorzata Tomczak oraz Dowódca Grupy Obsługi Technicznej 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu, ppłk Marcin Balcerzak, a także delegacja emerytowanych nauczycieli.

Po uczczeniu pamięci poległych w obronie naszej Ojczyzny podczas II wojny światowej, której 80. Rocznicę wybuchu wspominaliśmy 1 września, przywitaliśmy w naszym gronie nowozatrudnionych nauczycieli oraz nowoprzyjętych uczniów. Tradycyjnie, szkolny fotograf, pan Jarosław Hartwich, wykonał pamiątkowe zdjęcie całej społeczności.

Na nowy rok szkolny życzymy sobie i Wam samych sukcesów, cierpliwości,

a także wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz nowych umiejętności!