Ast.edu.pl - Kurs trenera personalnego Rzeszów AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI sp. z o.o.

Ast.edu.pl - Kurs trenera personalnego Rzeszów

Kurs trenera personalnego Rzeszów

Szkolenia trenerów to specjalistyczne kursy, które mają na celu rozwijanie umiejętności i wiedzy osób prowadzących różnego rodzaju treningi i zajęcia sportowe. Głównym celem tych szkoleń jest podniesienie kwalifikacji zawodowych trenerów, co bezpośrednio przekłada się na jakość przekazywanych przez nich usług. Jeżeli myślisz o rozwinięciu swojej kariery w branży fitness, skorzystaj z oferty AST.EDU.PL. Oferujemy szereg ciekawych kursów takich jak instruktor fitness, trener personalny, instruktor boksu czy instruktor siłowni. Inwestuj w siebie i swoje umiejętności, a my dostarczymy Ci wszystkich potrzebnych narzędzi do osiągnięcia sukcesu.

AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI sp. z o.o.
Kontakt: +48 883 135 506
Pigwowa 6 / 29