Przedszkole prywatne Katowice - Niepubliczne przedszkole i żłobek Fair Play Bartosz Dubisz FAIR PLAY

Przedszkole prywatne Katowice - Niepubliczne przedszkole i żłobek Fair Play

przedszkola prywatne Katowice

Nasze Niepubliczne przedszkole i żłobek Fair Play Katowice oferuje fachową i troskliwą opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. W naszym przedszkolu dbamy o miłą i rodzinną atmosferę, a przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci. Zapewniamy wiele ciekawych zajęć, podczas, których dzieci zdobywają nowe umiejętności oraz odkrywają swoje pierwsze talenty. Proponujemy muzykoterapię, a także kółko przyrodnicze, rytmikę, edukację sportową dla najmłodszych oraz warsztaty plastyczne. U nas każde dziecko wspieramy w osiąganiu samodzielności i pomagamy w napotykanych trudnościach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i konkurencyjnych cen.

Bartosz Dubisz FAIR PLAY
Kontakt: 502741993